Helpline +420 602 378 078
ÚvodPředstavení společnosti

Představení společnosti

Naše společnost působí na českém trhu poskytovatelů účetních služeb a daňového poradenství od roku 2003. Za dobu působení v této oblasti máme mnoho cenných zkušeností a spokojených klientů. Poskytujeme služby všem podnikatelským subjektům bez ohledu na rozsah jejich podnikatelských aktivit. Naše služby jsou rozděleny do čtyř základních segmentů. Jsou to vedení účetnictví, účetní a daňové poradenství, zpracování mezd a služby auditora. Z hlediska zákazníka je nejvýhodnější dlouhodobá spolupráce a kombinace více námi nabízených produktů. Tento postup nabízí našim klientům značné finanční a časové úspory a maximalizaci využití dostupných služeb.

Každému klientovi věnujeme komplexní odbornou péči, která se odvíjí od jeho individuálních potřeb a požadavků. Naší dlouhodobou vizí ve vztahu ke klientům je být jim partnerem, který jim maximálně usnadní vypořádání se s administrativou vyplývající ze zákonných účetních povinností a který jim zároveň s tím dokáže ušetřit významné prostředky v rámci zefektivnění účetních procesů ve firmě, ve firemním okolí i ve vztahu k úřadům. Důležitým faktorem při plnění tohoto cíle je minimalizace daňových odvodů skrze kvalitně zpracovanou daňovou optimalizaci.

Zákazníci, kteří využívají naše služby, se mohou spolehnout na skutečnost, že mají za sebou silného, stabilního partnera, který přistupuje ke všem klientům jako k partnerům s důrazem na individuální požadavky každého z nich, je připraven flexibilně reagovat na změny v jejich podnikatelské situaci, zachovává absolutní mlčenlivost a loajalitu.

Proč k nám?

  • Pečlivý přístup ke klientovi
  • Včasné a správné zpracování podkladů
  • Logika a pochopení zpracovaných dat
  • Odborný servis zpracovaných dat
  • Důvěryhodnost informací
  • Maximální vstřícnost a individuální přístup
  • Možnost dojíždění za klientem
  • Proškolení pracovníci v součinnosti s úřady
  • Rychlost, kvalita a rozumná cena

Jsme registrováni v seznamu poradenských společností, vedeném Komorou daňových poradců ČR.
(http://www.kdpcr.cz/pravnicke-osoby.asp?nDepartmentID=131&nLanguageID=1&sSearchText=KODAP)

Pevně věříme, že v nabídce našich služeb naleznete to, co hledáte, a budete s námi spokojeni.

Naše reference

Rádi bychom Vám představili některé z našich významných zákazníků.

Pro stálé klienty 3 daňový poradci